Off-Road

Off-Road

OFF-ROAD

Wyprawa na Mazurach samochodami terenowymi z napędem 4×4 to niezwykła atrakcja dla każdego! Za kierownicą, z Instruktorem możesz poczuć adrenalinę jazdy autem, które radzi sobie w najtrudniejszych warunkach. Nasze auta terenowe 4×4 wyposażone są w wyciągarki, liny kinetyczne oraz pozostały osprzęt niezbędny do bezpiecznej zabawy w terenie. Takie atrakcje na Mazurach sprawdzają się przede wszystkim ze względu na ciekawe ukształtowanie terenu i niezwykłe krajobrazy.

Scenariusze wypraw off-road ustalane są indywidualnie w zależności od miejsca i czasu, który macie do dyspozycji.

Wrak rac

Wyścigi wrakami to zabawa dostarczająca mnóstwo radości i adrenaliny. Samochody, które lata świetności mają już za sobą “stają” do walki o zwycięstwo. Niejednokrotnie z przygodami każdy dociera do mety, kwestia czasu… 🙂
Wyścigi Wraków, czyli wrak race odbywają się na specjalnie przygotowanym zamkniętym torze..
Ceny ustalane są indywidualnie w zależności od ilości aut oraz czasu trwania imprezy.

Samochody rajdowe

Jeśli szukasz emocji, lubisz prędkość i adrenalinę to ta propozycja jest właśnie dla Ciebie! Jazda samochodem rajdowym Subaru Impreza, moc 250-300 KM, wzmocnione zawieszenie, klatka w środku 🙂
Do wyboru masz jazdę obok instruktora (kierowcy rajdowego) bądź z instruktorem, który nauczy Cię jak poskromić tę “bestię”.
Uczestnicy otrzymują kaski. Jazda odbywa się na zamkniętym torze.
Ceny ustalane są indywidualnie z zależności od wybranej formy, czasu jazdy
Warunek uczestniczenia w powyższych atrakcjach to posiadanie prawa jazdy kat. B. Osoby, które nie ukończyły 18 roku życia, zobowiązane są do przyjścia z opiekunem prawnym posiadającym dowód tożsamości.
Jedziesz z nami po adrenalinę?